Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku to turniej organizowany przez firmę TYMBARK. Nasi młodzi piłkarze rozegrali swoje turnieje w dwóch kategoriach, U10 oraz U12. Obiema drużynami zajmował się trener Michał Marciszak. Chłopcy poradzili sobie w turnieju wyśmienicie zajmując pierwsze lokaty w dwóch kategoriach. Finały zostaną rozegrane w Śremie 7-8 kwietnia. Serdecznie gratulujemy postawy i życzymy wygranej w Śremie.

Starsi chłopcy:

LKS Gołuchów - SP Lenartowice 4:1

LKS Gołuchów - SP Żegocin 5:1

LKS Gołuchów - SP Dobrzyca 5:1

LKS Gołuchów - SP Tomice 2:0

W finale LKS Gołuchów  - UKS Trójka Pleszew 3:0

 

Młodsi chłopcy:

LKS Gołuchów - SP Dobrzyca 4:0

LKS Gołuchów - SP Gizałki 6:1

LKS Gołuchów - SP Tomice 7:0

LKS Gołuchów - SP Wierzchy 13:0

LKS Gołuchów - SP 3 Pleszew 2:2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Następny mecz

Ostatnie mecze